Cała rodzina była przekonana, że ich jaszczurka rodzi. Gdy weterynarz wyjawił im prawdę, rodzice spalili się ze wstydu

W szkole trzeba uważać, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zdobyta wiedza może się przydać.

Posiadanie zwierzęcia uczy odpowiedzialności i empatii, dlatego wiele rodzin z dziećmi decyduje się na przygarnięcie lub zakup jakiegoś pupila. Psy i koty są najpopularniejszymi domowymi zwierzakami, ale sporym powodzeniem cieszą się też stworzenia hodowane w terrariach, np. egzotyczne jaszczurki.

Na posiadanie jaszczurek zdecydowało się pewne amerykańskie małżeństwo z dwójką dzieci. Rodzice uznali, że opieka nad nimi nauczy rodzeństwo odpowiedzialności i zainteresuje ich biologią czy ekologią. Dzieci chętnie zajmowały się gadami o imionach Bert i Ernie, które nigdy nie sprawiały większych kłopotów.

Pewnego wieczoru po kolacji do ojca przybiegł zaaferowany synek i z przerażeniem stwierdził, że z jedną z jaszczurek dzieje się coś niedobrego i najprawdopodobniej jest chora. Podpuchnięte zwierze leżało na plecach i zachowywało się naprawdę dziwnie.

Co było jaszczurce, że weterynarz nie mógł powstrzymać śmiechu, a rodzice spłonęli rumieńcem wstydu i zażenowania? Dalszy ciąg tej historii znajdziecie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : shareably.net

Reply