To miało być ciche, leniwe popołudnie… I wtedy te dwa psy postanowiły nieco je urozmaicić. Trzeba przyznać, że udało im się to doskonale!

Husky są uznawane za jedne z najbardziej „rozgadanych” psów. Jeżeli nie wierzysz, wystarczy, że posłuchasz kilku nagrań z tą rasą w roli głównej, których w sieci mnóstwo – rozwieje to wszystkie Twoje wątpliwości :).

Co stanie się, kiedy dwa husky będą mieć odmienne zdanie w jakiejś sprawie? Na przykład jeżeli chodzi o zabawę? Głośna wymiana zdań gwaratnowata!

1-(2)Jeżeli nie dochodzi do niej w środku nocy, kiedy zarówno właściciele, jak i sąsiedzi marzą tylko o tym, żeby w spokoju móc oddać się w objęcia Morfeusza, konfrontacja psów może dostarczyć niezłej rozrywki. Tak też stało się w tym przypadku :).Poniżej mamy dla was video, na którym uwieczniono kłótnię dwóch husky – Laiki i Mishki. To najfajniejszy film, jaki ostatnio widziałam.

Chcę mieć psa tej kochanej rasy! :D

Rozbawiło was to urocze video? Jeżeli tak – podzielcie się nim ze znajomymi na Facebooku. Niech i oni mają trochę radości :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply