Louise miała typowe objawy ciąży, ale wszystkie 7 wykonanych testów dało wynik negatywny. Dopiero wtedy lekarze odkryli co jej dolega

Kobieta ma skomplikowany organizm, którym rządzą hormony. Większość pań dość dobrze zna swoje ciało i wie, kiedy dzieje się z nim coś nieoczekiwanego, np. kiedy zachodzi w ciążę. Ale czasem można się pomylić, bo zawsze może zdarzyć się coś niespodziewanego. 

Louise była szczęśliwą dwudziestoparoletnią dziewczyną, gdy zaczęła cierpieć z powodu silnych bóli w dole brzucha. Dodatkowo zauważyła nieoczekiwane krwawienia pomiędzy regularnymi miesiączkami i częściej zaczęła chodzić do toalety. Czuła, że jej ciało się zmienia, a powodem tego może być ciąża. Zrobiła więc test, ale jego wynik ku zaskoczeniu Louise i jej chłopaka był negatywny.


pregnancy-test-pas


Testy ciążowe kupowane w drogeriach czy aptekach nie dają stuprocentowej pewności, dlatego dziewczyna postanowiła wykonać jeszcze jeden test i kolejny i kolejny… Wszystkie dawały negatywny wynik, choć Louise czuła, że jest w ciąży, gdyż miała niemal wszystkie typowe objawy oraz przeczucie, że coś w niej rośnie.

Testy wskazywały jednoznacznie na brak ciąży, ale Louise czuła, że jej ciało się zmienia

pregnency-test-3


Zdenerwowana kobieta udała się do ginekologa, który ją wysłuchał i poprosił o zrobienie kolejnego testu ciążowego w jego gabinecie. Ten również wskazywał, że Louise nie jest w ciąży. Zaniepokojony doktor postanowi wykonać bardziej szczegółowe badania, ponieważ sytuacja zaczęła być nietypowa. Tomografia komputerowa oraz biopsja wreszcie przyniosły odpowiedź, co dzieję się z Louise.

Co dolega tej młodej sympatycznej dziewczynie?

pregnancy-test-1


Lekarze zdiagnozowali u niej wystąpienie dwóch potworniaków. To rodzaj guza występującego m.in. na jajnikach. Niestety w przypadku Louise doszło już do przerzutów, które pojawiły się w okolicach żołądka, co doprowadziło do ucisku innych organów, dlatego odczuwała ostre bóle. W rezultacie młoda kobieta trafiła na stół operacyjny, gdzie usunięto jej część narządów rodnych, nie pozbawiając jej przy tym płodności.

Badanie wykazało, że przyczyną dolegliwości nie była ciąża, ale guzy

Jak dziś czuje się Louise? Przeczytacie o tym na kolejnej stronie. 

pregnency-test-4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : torontomesh.com

Reply