15 rzeczy w związku, o których marzy każda kobieta, a nie powie ci o tym

Im jesteśmy starsi, tym bardziej wszystko komplikujemy. Jako dzieci potrafimy szczerze powiedzieć, kogo lubimy a kogo nie i co nam nie pasuje w innych. Z czasem nie jest to takie łatwe. Chronimy nasze uczucia, by nie dać się zranić. Gdy angażujemy się w związek, powoli odsłaniamy swoje dobre i złe strony. 

Jeśli jesteś kimś naprawdę zainteresowany, bądź sobą. Nie da się udawać całe życie. Mistrzyniami w niemówieniu wprost są kobiety, boją się, że gdy powiedzą, czego chcą będzie to źle postrzegane. Zatem panowie, musicie się domyślać, a to prowadzi czasami do zupełnie innych rezultatów. Kobiety pragną kilku rzeczy, o których nigdy ci nie powiedzą, zatem my zdradzamy ten sekret!male1. Porozmawiaj ze mną

Kobiet kochają rozmawiać, chcą wiedzieć, jak minął ci dzień, wiedzieć co cię cieszy, jakie masz marzenia. Rozmowa jest ważna dla każdej kobiety, zatem postaraj się znaleźć czas dla niej, by po prostu porozmawiać.

1


2. Zauważ mnie

Zmiana uczesania czy sposobu malowania nie jest łatwa do zauważenia, ale gdy docenisz tę zmianę, kobieta wie, że jest dla ciebie najważniejsza i zwracasz na nią uwagę. Zauważ drobiazgi, a ona przychyli ci nieba.

2


3. Zatańcz ze mną

Nawet krótkie zawirowanie i objęcie podczas domowych obowiązków poprawi jej humor i sprawi, że będzie promieniała. Nie musisz jej zabierać do drogiego klubu, wystarczy, że zatańczysz z nią do „waszej” piosenki.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply