Kobieta podeszła do lustra i usłyszała coś, co zmieniło jej życie

Kobiety mają w sobie potrzebę opieki nad wszystkim wokoło. Często poświęcają się, żeby dać dzieciom i rodzinie wszystko co najlepsze. Większości z kobiet łatwiej powiedzieć innym komplementy, niż je przyjmować. Łatwo znajdują w sobie niedoskonałości i wady, przez które czują się źle i gorzej.

Niekiedy spotkanie przyjaciółek wygląda jak licytacja, kto ma gorzej, która co ma złego. Niestety, rzadko kobiety pamiętają o sobie  i o tym, że niejednokrotnie inni nie poradziliby sobie bez nich. Niska samoocena jest domeną wielu kobiet, ale czas to zmienić, cieszyć się ze swoich mocnych stron i zaakceptować słabości. Bo przecież każdy je ma! Jednak czy to do czegoś prowadzi?

bez-nazwy-2


W pewnej galerii handlowej postawiono wielkie lustro. Poproszono kilka kobiet, by do niego podeszły, potem głos z głośnika, niczym czarodziejskie lustro z baśni, pytał jak się czują i prosił o zaznaczenie tego na skali. Wszystkie kobiety wybierały opcję, że źle lub ok. Żadna z nich nieczuła się świetnie. Do czasu, gdy na lustrze wyświetlono materiał przygotowany wcześniej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply