Młoda kobieta udusiła dwójkę swoich dzieci! Podwód zabójstwa, jaki podała policjantom i dziennikarzom, zaskoczył wszystkich

Gdy rodzice tracą rozum, najbardziej cierpią na tym niczemu niewinne dzieci.

W dzisiejszym świecie pełnym zagrożeń trudno jest być matką. Współczesne kobiety muszą być niezwykle czujne, by skutecznie chronić swe pociechy przed złem i niebezpieczeństwami. Ta presja związana z troską o dziecko, może doprowadzić do chorego myślenia, w którym cel, zaczyna uświęcać środki.

Amber Pasztor z Fort Wayne w stanie Indiana (USA) nie była idealną matką. Miała dwójkę uroczych dzieci: 7-letnią córeczkę imieniem Lilianę i o rok młodszego synka Rene, których opiekunem prawnym został ich ojciec. Kobieta jednak nie pogodziła się z tą decyzją sądu.

Amerykanka zdecydowała się zabrać dzieci wbrew woli byłego partnera. Udało jej się uprowadzić syna i córkę z domu ich taty i wywieść je kradzionym autem do stanu Michigan. Amber liczyła, że tam zaczną nowe życie, ale wtedy zorientowała się, że uruchomiono specjalną procedurę Child Alert, stosowaną w przypadku porwań dzieci, dlatego wiedziała, że zaraz zostanie namierzona.

Postanowiła więc rozwiązać patową sytuacje w makabryczny sposób i udusiła swoje dzieci! Najpierw pozbawiła życia córkę, a później synka, który musiał patrzeć, jak kona jego siostra.

Wszyscy byli więc wstrząśnięci, gdy odpowiedzieli się, że policja aresztowała Amber pod zarzutem zabicia Liliany i Rene! Taka zbrodnia nie mieściła się nikomu w głowie, ale wywiad jakiego morderczyni udzieliła reporterowi Brettowi Thomasowi, rozwiał wszelkie wątpliwości, kto jest winny tragedii.

Jakie chore wyobrażenie o swoim czynie ma morderczyni? O tym już w dalszej części artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : im-american.net, wthr.com

Reply