Kobieta z brodą znalazła męża! Padniesz, gdy dowiesz się, kim jest ten mężczyzna

Czasem zakochujemy się w kimś, kto zupełnie do nas nie pasuje, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i o charakter.

Coś jednak trzyma nas przy tej osobie i jesteśmy z nią na przekór wszystkim. Ludzie często nie rozumieją tego niefortunnego dobrania się i zazwyczaj złośliwie komentują takie pary. Podobnie jest i w tym przypadku. Dziś chcemy wam przybliżyć historię dziwnej miłości satanisty z brodą i chrześcijanki, również z brodą. Ostrzegamy, tego nie da się odzobaczyc!

W czerwcu 2017 roku Little Bear Schwarz obawiała się, że zawsze będzie samotna z powodu swojej brody. Kiedy opublikowała na Facebooku post o swoich obawach, pojawił się pod nim ciepły komentarz Tobiasa Bradicka.

Byłam już w kilku związkach, ale wszystkie się rozpadły i czułam się z tego powodu źle. Martwiłam się, że nigdy nie znajdę osoby, która by zaakceptowała moją brodę. Napisałam o tym post na Facebooku, a godzinę później odezwał się do mnie Tobias.

45-latek pokochał kobietę z brodą i dość szybko się oświadczył. 24 lutego bieżącego roku zawarli ślub i uczcili go w gronie 40 bliskich znajomych i rodziny.

Tobias jest satanistą, podczas gdy ja jestem chrześcijanką. Można by sądzić, że nasze wierzenia kłócą się ze sobą, ale naprawdę mamy zbliżone kodeksy etyczne tylko wyrażamy je za pomocą różnych środków.

Ja i Tobias wierzymy, że w ten sam sposób, w jaki możesz kochać kilka swoich dzieci lub przyjaciół, możesz kochać wielu partnerów. To wcale nie umniejsz miłości, jaką do niego czuję. Naprawdę jest pierwszym człowiekiem, z którym czuję się całkowicie komfortowo, który kocha mnie za osobę, którą jestem — brodę i wszystko inne.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply