Kobieta z przerażeniem odkrywa, czemu faceci nie umawiają się z nią na randki. Powód może zaskakiwać

Niektóre kobiety po prostu odstraszają mężczyzn.

Nie wiedzieć czemu panowie omijają je szerokim łukiem. Czasem jest coś nie tak w naszym wyglądzie. Niekiedy mamy trudny charakter, czasami używamy irytujących powiedzonek. Żeby jednak ktoś mógł to dostrzec, musi wcześniej nas spotkać, co jednak wtedy, kiedy nikt nie chce tego zrobić. W czym dopatrywać się swej nieatrakcyjności? 

Odkrycie tego, co może być tym odpychającym szczegółem stanowi nie raz nie lada wyzwanie. Czasami jednak po długim głowieniu się udaje nam się odkryć, co jest tym palącym szczegółem. Udało się to również 39-letniej Kelly Glover, australijskiej blogerce i byłej modelce plus size.

Jeszcze do niedawna kobieta ważyła 152 kilogramy. Jak zapewnia, wtedy jednak nie narzekała na brak randkowych propozycji. Nie mogła opędzić się od adoratorów. Była gdzieś zapraszana praktycznie na każdym kroku. Jej problemy rozpoczęły się, jednak gdy schudła 68 kilogramów.

https://www.instagram.com/p/BH7lylGh8Ct/

Wraz z utratą kilogramów kobieta zaczęła tracić zainteresowanie ze strony mężczyzn. Była zdumiona, gdy odkryła powód, dla którego tak się stało. Jak się okazuje, wcale nie chodziły o brzydką skórę, która pozostała jej po utracie wagi. Przyczyna tkwiła znacznie głębiej. Co tak naprawdę odstraszało mężczyzn?

Czytaj na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply