Policja poszukuje wyrodnej kobiety, która udostępniła nagranie, jak znęca się nad kilkuletnią dziewczynką. Liczą, że znajdą ją szybko i odpowiednio ukarzą

To nie do wiary, jak dorosłe osoby mogą tak się zachować wobec dziecka, które powinno zostać otoczone opieką.

Wiadomości, jakie dochodzą obecnie do nas z całego świata pokazują, że ludzie powinni się opamiętać, nim będzie za późno. Sami zapominając, że byli dziećmi, które potrzebowały opieki, pomocy i serca traktują dzieci jak zbędny balast. Zamiast otoczyć je ciepłem i bezpieczeństwem, dręczą je i biją. Obwiniają o swoje problemy i niepowodzenia.

 

 

Niektórzy czują się tak bezkarni i pewni siebie, że nawet udostępniają swoje niecne czyny publicznie. Uważają, że dziecko jest przedmiotem ich własnością i mogą zrobić, co tylko chcą. Na szczęście tak nie jest i przestępstwa przeciwko dzieciom są ścigane i surowo karane. Jednak okazuje się to czasem trudne i czasochłonne, zwłaszcza w przypadku, gdy trudno namierzyć sprawców i ofiarę.

Tak właśnie jest w przypadku tego nagrania, pojawiło się w sieci i miało ponad 10 milionów wyświetleń, zanim ktoś zauważył, że jest to obraz ukazujący cierpienie małego dziecka, które trzeba ochronić.

Jak się okazuje, nie jest łatwo namierzyć, skąd wyszło to nagranie, ale policja robi co tylko może. O tym, jakie ma tropy przeczytasz na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.co.uk

Reply