Te piękne i zmysłowe kobiety niegdyś były… mężczyznami! Efekty operacji jakie przeszły wprawiają w osłupienie

Przez wieki płeć była niezbywalnym przymiotem danej osoby, ale ostatnie dziesięciolecia niosące dynamiczny rozwój medycyny sprawiły, że jej zmiana stała się możliwa. Leczenie hormonalne, operacje plastyczne i sesje z psychologiem pozwalają z „pana” stać się „panią” i na odwrót.

Operacje zmiany płci wciąż szokują wiele osób, zwłaszcza w społeczeństwach o dość konserwatywnych poglądach. Niektórym trudno jest zrozumieć, że ktoś czuje się uwieziony w nieswoim ciele i od zawsze bardziej identyfikował się z płcią przeciwną. Niezależnie jednak od zdania na ten temat, trzeba przyznać, że lekarze chirurdzy potrafią osiągnąć niewiarygodne efekty, które wyglądają bardzo naturalnie, a dawna płeć staje się niezauważalna.


women-pas


Każdy potrzebuje się czuć dobrze we własnym ciele, a poniższe panie, które poddały się operacjom zmiany płci, z pewnością tak się teraz czują. Niegdyś jako mężczyźni kryły się przed ludźmi, a dziś czując się na swoim miejscu błyszczą i swoim wyglądem wprawiają w kompleksy niejedną panią, która urodziła się kobietą.

Oto 10 najpiękniejszych kobiet, które urodziły się w męskich ciałach. 

1. Carmen Carrera (USA)

Carmen ma 31 lat i robi karierę w amerykańskiej telewizji, a także jest modelką, aktorką i występuje w burlesce. Swoją metamorfozę w kobietę rozpoczęła w 2012 roku, a po zmianie płci została np. modelką wybiegową podczas tygodnia mody w Los Angeles.

women trans (2)


2. Valentijn De Hingh (Holandia)

Valentijn będąc dzieckiem występowała w programie dokumentalnym dotyczącym zaburzeń tożsamości płciowej u nieletnich. Jako osoba dorosła wybrała życie kobiety i została jedną z bardziej wziętych modelek. Jej wzrost i mocne kości policzkowe są jej znakiem rozpoznawczym.

Więcej zdjęć najpiękniejszych kobiet po zmianie płci znajdziecie na kolejnych stronach. 

women trans (3)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : 60secondslist.com


Reply