Jak w 72 godziny poprawić funkcjonowanie wątroby i oczyścić ją z toksyn? Skuteczność tego koktajlu potwierdziły setki osób!

Wątroba to bardzo ważny organ w organizmie. U dorosłego człowieka waży ponad 1,5 kg i produkuje około litra żółci dziennie.

Dzięki temu skutecznie trawimy tłuszcze. Jej głównym zadaniem jest pochłanianie i neutralizowanie różnych trucizn, które dostają się do organizmu. Wątroba jest również pewnego rodzaju magazynem krwi. Podczas krwotoku czy nagłej utraty krwi spowodowanej np. jakimś urazem szybko przesyła ją do krwiobiegu i ratuje życie.

Nawet tak sprawny narząd może nie najlepiej funkcjonować, gdy trafia do niego sporo substancji toksycznych. Alkohol i przeróżne leki w tym psychotropowe i niektóre antybiotyki nie są obojętne dla wątroby. Pod wpływem toksyn w komórkach miąższu dochodzi do zmian, które z czasem prowadzą do stanów zapalnych i poważnych chorób dość trudnych w leczeniu. Aby o nią zadbać, przede wszystkim trzeba odpowiednio się odżywiać i ograniczyć spożywanie leków oraz odstawić alkohol.

Na kolejnej stronie dowiesz się jak przygotować naturalny środek chroniący wątrobę przed toksycznymi uszkodzeniami.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : homehealthyrecipes.com

Reply