Sprzedają klamerki do bielizny jako drogie kolczyki! Zgadnij, ile kosztuje taki gadżet?

Świat mody jest pełen nieoczekiwanych i dziwnych trendów.

Sławni projektanci inspirują się rzeczami, obok których przeciętny człowiek przechodzi obojętnie. Oni jednak widzą w nich ukryty potencjał i piękno. Niekiedy przedmioty codziennego użytku wykorzystują do swych projektów i zdobią nimi kreacje z wybiegów. Efekt jest różny. Jedni zachwycają się pomysłowym ubraniem, drudzy uważają, że jest po prostu śmieszne.

Firma jubilerska Ambush do swych bogatych kolekcji wprowadziła nowy model kolczyka, który wygląda identycznie jak klamerka do bielizny. Ten nietypowy model został nazwany Nobo Clip Earring. Jego cena waha się między 291,92 $ a 408,30 $. Kolczyki są wykonane z mosiądzu i dostępne w neonowych kolorach. Aby nie pomylić ich ze zwykłymi spinaczami, posiadają wygrawerowane logo.

Najmodniej i najtaniej, jeśli zdecydujemy się na jednego kolczyka. Nie posiada on żadnego specjalnego zapięcia. Działanie jest takie samo jak w popularnych spinaczach. Myślicie, że to szalony pomysł? Może i tak, ale sprzedaż tego nietypowego gadżetu dość dobrze idzie, a producent zastanawia się nad wprowadzeniem nowych kolorów.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply