Wybierz jedną z kredek, a my powiemy ci, co ci teraz przeszkadza! Test sprawdza się w 87%

Specjaliści od lat badają wpływ kolorów na ludzką psychikę i nastrój.

Okazuje się, że barwy w dużym stopniu na nas oddziałują. Potrafią pogorszyć lub poprawić nastrój, sprawić, że staniemy się spokojniejsi lub wręcz przeciwnie — bardziej zdenerwowani. Powstał nawet dział nauki o nazwie psychologia koloru. Wpływ barw na człowieka wykorzystuje się między innymi w różnych terapiach czy marketingu. Udowodniono, że poszczególne kolory są niezwykle przydatne do kreowania marki i wizerunku firmy a odpowiednio zestawione skłaniają nabywców do zakupu rzeczy, które niekoniecznie są im potrzebne.

Z udziałem kolorów powstało mnóstwo rozmaitych testów. Jedne są bardziej skuteczne, drugie trochę mniej. Test, który dziś pragniemy wam zaprezentować, ma aż 87% skuteczności. Wszystko, co musicie zrobić to spojrzeć na poniższy obrazek i wybrać JEDNĄ z kolorowych kredek. Zrób to instynktownie. Nie zastanawiaj się zbyt długo. Po prostu wskaż kredkę, która w pierwszej kolejności przypadła ci do gustu, wzbudziła twoje zainteresowanie czy wywołała jakieś uczucia. Zabawa ta pozwala dowiedzieć się, co ci teraz przeszkadza lub co cię martwi.

1. Żółta kredka

Nie masz wystarczającej ilości ciepła. Potrzebujesz więcej słońca lub wtulenia się w ukochaną osobę.

2. Pomarańczowa kredka

Twoja dusza potrzebuje zmiany. Może nowe hobby uratuje sytuację. Weź krótki urlop lub zrób coś, co sprawi ci przyjemność. 

3. Różowa kredka

Jesteś zmęczony rutyną. Może nadszedł czas by zaktualizować garderobę lub zmienić fryzurę? W ciężkich przypadkach odpowiednie będzie przemeblowanie w mieszkaniu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply