Który przycisk wybierzesz, żeby zmienić swoje życie na lepsze? Wybierz kolor przycisku, a dowiesz się, czym dla ciebie jest szczęście

Przycisk pomarańczowy

Cieszą cię małe sukcesy, doceniasz je i sprawiają ci radość. Twoją motywacją jest zrozumienie, że wielkie rzeczy zaczynają się od małych kroków. Dlatego zawsze skupiasz się na szczegółach, lubisz wszystko dokładnie dopracować. Szczęście to dla ciebie dopracowywanie planów i pokazanie innym, że to, co robisz, jest doskonałe w każdym calu.

Przycisk zielony

Toczysz permanentną walkę pomiędzy byciem wolnym a spokojnym i bezpiecznym życiem. Jesteś osobą, która stara się zawsze zachować równowagę i spokój, co sprawia, że jesteś dobrym przyjacielem, partnerem i towarzyszem na lata. Jednak pamiętaj, żeby w tym zachowaniu równowagi nie tracić siebie. Szczęście daje ci poczucie, że bliscy są kochani i zadowoleni  z życia.

Przycisk różowy

Obecny okres w twoim życiu jest bardzo dobry, otaczają cię wspaniali ludzie i doskonale sobie z tego zdajesz sprawę. Cieszysz się chwilą, potrafisz docenić to, co masz. Pamiętaj jednak, żeby chwilowe przyjemności zupełnie nie oderwały cię od rzeczywistości. Dobrze jest pozytywnie patrzyć na świat, ale nie można wszystkiego upiększać. Szczęście to dla ciebie czas spędzany w dobrym gronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply