Który przycisk wybierzesz, żeby zmienić swoje życie na lepsze? Wybierz kolor przycisku, a dowiesz się, czym dla ciebie jest szczęście

Przycisk fioletowy

Osiągnąłeś to, co zamierzałeś, teraz wiesz wiele o sobie i potrafisz realizować plany tak, by dotrzeć do celu. Umiesz się zmotywować i zrobisz wiele, by dostać to, czego chcesz. Co ważne, masz w sobie dobro i nie dążysz po trupach do celu, wiesz, że na dłuższą metę żaden sukces nie jest dobry, gdy świętujesz go samemu. Szczęście dla ciebie to sukces i poważanie innych.

Przycisk niebieski

Prowadzisz zrównoważone życie, wiesz, że są ważne cele w życiu, ale nie dążysz do nich za wszelką cenę. Potrafisz zmienić plany, kiedy wiesz, że cena za ich spełnienie będzie kosztem innych ważnych dla ciebie rzeczy. Kiedy masz rodzinę, jesteś w stanie wiele dla niej poświęcić i dać ze siebie wszystko, by przyczynić się do jej szczęścia. Szczęście to dla ciebie spokój w domu rodzinnym.

Przycisk szary

Jesteś racjonalistą, dla wielu osób możesz wydawać się osobą nieprzystępną i zimną. Jednak w rzeczywistości jesteś osobą bardzo wrażliwą i ciepłą. Kiedy poznasz kogoś i pokochasz, oddasz mu serce i ostatnią koszulę. Jednak nie jesteś otwarty na szybkie znajomości, wolisz poznawać ludzi dobrze, zanim wpuścisz ich do życia. Szczęście to dla ciebie spokój i logika.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply