Której osobie chciałbyś pomóc? Dobrze się zastanów, bo ten wybór ujawni, kim naprawdę jesteś!

To, jakich wyborów codziennie dokonuje człowiek, może dużo o nim powiedzieć.

Czasem w nawet błahych decyzjach ujawnia się jego prawdziwy charakter. Można zauważyć czy postępuje moralnie, czy też kieruje się wyłącznie własnym dobrem, nie licząc się z innymi. Czy na bieżąco wykorzystuje ludzi, czy też stara się im pomóc, gdy są w potrzebie? Oczywiście każdy chciałby mieć styczność tylko z porządnymi ludźmi, jednak na świecie nie brakuje również tych podłych i egoistycznych. Z pewnością każdy z was ma taką osobę w najbliższym otoczeniu.

Dziś przedstawiamy pewien intrygujący test, który powie ci, jakim faktycznie człowiekiem jesteś. Nie musisz odpowiadać na żadne pytania! Wszystko, co trzeba zrobić to dokładnie przyjrzeć się temu obrazkowi i wybrać jedną postać, której chciałby pomóc. Pamiętaj, że należy wskazać tylko jedną osobę, nie dwie, nie trzy i nie wszystkie. Każda z postaci oznaczona jest numerkiem. Postać numer 1 to staruszka, która stoi przed przejściem dla pieszych.

W jednej ręce trzyma laskę, a drugą przyciska do pleców. Prawdopodobnie coś ją boli. Wskazuje na to również jej wyraz twarzy. Możesz zdecydować się również na numer 2 – wystraszonego kota, który wszedł na jezdnię i zbliża się do zebry. Jest bez opiekuna i wyraźnie boi się ruchliwego otoczenia. Osoba z numerem 3 to młody mężczyzna, któremu zepsuł się samochód. Stoi na poboczu i próbuje go naprawić. Postać numer 4 to kobieta dźwigająca zakupy. Widać, że są ciężkie i przydałaby się jej pomoc.

Gdybyś mógł, komu byś pomógł? Na kolejnych stronach znajdziesz objaśnienia twoich wyborów.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : wikr.com, marketium.ru

Reply