Gdy zobaczyłam tę Koreankę po zmyciu makijażu, nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Gotowi na szok?

Makijaż działa cuda. Używając odpowiednich kosmetyków, można zmienić rysy twarzy, podkreślić brwi, ukryć niedoskonałości, uwypuklić oczy i usta.

Przy odrobinie wprawy możemy stać się piękniejsze niż jesteśmy w rzeczywistości, podkreślić atuty, ukryć wady. Używając eyelinera i tuszu podkreślimy oczy, stosując puder czy podkład -poprawimy niedoskonałości skóry, korzystając z różu i bronzera, zmienimy optycznie kształt twarzy, podkreślimy policzki, a szminka pięknie wyeksponuje usta.  Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, jak makijaż wpływa na nasz wygląd, niektórzy się z pewnością zdziwią, gdy odkryją nagą prawdę na jego temat…
koreanka

To, jaką moc ma makijaż, prezentuje poniższy film, na którym pewna kobieta z Korei Południowej postanowiła zmyć makijaż i zaprezentować światu, jak wygląda naprawdę. Efekt jest piorunujący. Nie powiem, że dziewczyna wygląda źle, naturalne piękno to coś, czego nie zmienią żadne kosmetyki, a nawet najbardziej perfekcyjny makijaż.

Jesteśmy piękne, niezależnie od tego, czy pomalowane czy nie.  Z tym, że odpowiednio dobrany makijaż sprawia, że stajemy się jeszcze piękniejsze.Ten film od miesiąca krąży po internecie i już oglądany był ponad 7 mln razy.

Jeżeli podoba Wam się ten film – podzielcie się nim ze znajomymi. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply