Ta azjatycka dziewczyna ma ciało, którego zazdrości jej każdy facet

Myśląc o azjatyckich kobietach zazwyczaj wyobrażamy sobie niewysokie panie, o drobnych i szczupłych sylwetkach, bladej skórze i subtelnych ruchach. Jest to wyobrażenie stereotypowe, które czasem nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. 

Kulturystyka z roku na rok fascynuje coraz więcej ludzi, którzy w efekcie chcą zawodowo zajmować się rzeźbieniem swojego ciała i jego prezentacją podczas konkursów. Wśród nich jest też spora grupa kobiet, a ich muskulatura zdaje się nie ustępować tej, jaką mają mężczyźni. Do grupy kobiet-kulturystek należy Koreanka Yeon Who Jhi, której zdjęcia są bardzo popularne w internecie, ponieważ w jej postaci widoczny jest ogromny kontrast, między atletycznym ciałem, a niewinną buzią.


asian-pas


Kulturystyka kobiet jest już dość popularna w Europie i Ameryce Północnej, ale w Azji muskularne kobiety należą do rzadkości. Na Dalekim Wchodzie preferowana jest delikatna uroda, dlatego Azjatki nie są chętne do eksperymentowania przy rozbudowywaniu swoich mięśni. Jednak liczba kulturystek w Azji z roku na rok wzrasta, między innymi za sprawą popularności, jaką zyskała Yeon Who Jhi. Zobaczcie jej fotki i sami oceńcie, czy taka kobieta jest atrakcyjna.

Yeon Who Jhi ma typowo azjatycką urodę, więc jej buzia ma delikatne rysy

asian-1


Dziewczyna na pierwszy rzut oka nie wydaje się zbytnio różnić od innych Koreanek, ale…

asian-2


…gdy zdejmie kurtkę, to w oczy od razu rzuca się jej imponująca muskulatura

Więcej zdjęć Yeon Who Jhi na kolejnych stronach. 

asian-6

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply