Wstydzisz się swoich rodzinnych zdjęć sprzed lat? Popatrz na te fotki, a na pewno zobaczysz, że inni mają gorzej

Łączące ludzi więzy krwi nie są gwarancją dobrych relacji i wzajemnej uczciwości, dlatego mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i to z boku, aby można było się odciąć. Niestety doświadczenie pokazuje, że z najbliższymi można wyjść źle i w życiu, i na zdjęciach. 

Rodzina, tak ważna w życiu człowieka, jest mało wdzięcznym obiektem fotograficznym. Jak wygląda robienie rodzinnych fotek? Zazwyczaj ktoś z bliskich nie lubi pozować i ucieka, ktoś inny na wszystko narzeka, dzieci szaleją, a część osób obraża się i wychodzi lub kompletnie nie słucha poleceń fotografia. W rezultacie powstała fotka jest smutną karykaturą tego, co chciało się osiągnąć.


familiy-pas


Wszechobecność aparatów cyfrowych sprawia, że podczas jednego spotkania czy wyjazdu robimy dziesiątki, a nawet setki zdjęć, co zwiększa szansę za zrobienie dobrej fotki. Kiedyś jednak aparaty były na klisze i każdy kadr był bardzo cenny, więc daną konfigurację uwieczniało się tylko raz, a na wywołanie fotografii trzeba było długo czekać. Modne były również sesje u fotografa, zwłaszcza rodzinne, z dziećmi na rękach.

Jakie rodzinne fotki są gorsze: te sztucznie ustawione, gdzie każdy ma nienaturalną minę czy totalnie luzackie, na których panuje chaos?

familiy-16


Choć dziś łatwiej robi się zdjęcia, to wciąż zdarzają się takie rodzinne fotki, które budzą tylko politowanie i śmiech. Oto aktualne i bardziej archiwalne przykłady tego, że rodzinna fotografia może wypaść gorzej niż koszmarnie.

Chyba już wiemy, kto w tej sportowej rodzince jest czarną owcą

familiy-7


W tym zdjęciu jest coś przerażającego…

Koniecznie odwiedźcie kolejne strony tego artykułu, ubaw gwarantowany.

familiy-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : diply.com

Reply