Turystka mierząc bransoletkę niechcący ją upuściła i złamała. Gdy usłyszała, jaką cenę musi zapłacić za zniszczony przedmiot… padła bez tchu!

Popełniane błędów może bardzo słono kosztować.

Większość ludzi nie może doczekać się lata, ponieważ jest to czas urlopów. Dla wielu osób wakacyjny wyjazd to jedyna okazja w roku, by udać się w podróż, odpocząć, poznać obcą kulturę i zgromadzić nowe doświadczenia. Każdy więc oczekuje, że z wymarzonej wycieczki przywiezie same dobre wspomnienia.

Podczas wakacyjnego wyjazdu turystę może spotkać wiele nieprzyjemności, a przyczyną części z nich może być on sam. Niestety w trakcie urlopu wiele osób wyłącza myślenie, czuje się zbyt luźno i swobodnie, jest mniej uważna i ostrożna, co może wpędzić je w poważne kłopoty.

Dorosły człowiek jest zobowiązany do ponoszenia konsekwencji swojego zachowania, również tego nieumyślnego. Życie w brutalny sposób o tej zasadzie przypomniało pewnej chińskiej turystce…

Kobieta wraz z mężem wybrała się do Ruili, miasta położonego w zachodniej części prowincji Junnan, leżącej w południowo-zachodniej części Chińskiej Republiki Ludowej. Turystka bardzo cieszyła się na tę wycieczkę i lokalne atrakcje, jakich doświadczy.

Miejscem wartym odwiedzenia w Ruili jest targ, gdzie można kupić wiele wyjątkowych przedmiotów, między innymi biżuterię. Błyskotki oczywiście zainteresowały naszą turystkę, która była tak zaaferowana ich pięknem, że upuściła jedną z cennych bransoletek.

Ile kosztował zniszczony przedmiot? Z czego go wykonano, że był aż tak drogi? Odpowiedzi znajdziecie już na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net

Reply