Na szybie jej samochodu leżała flanelowa koszula. Wiedziała, jakie są konsekwencje jej ściągnięcia, więc natychmiast zaczęła uciekać!

Czujność, to pierwsza linia obrony każdego człowieka.

Świat jest pełen ludzi o złych intencjach, dlatego trzeba być uważnym i ostrożnym na co dzień, aby nie stać się ich ofiarą. Warto więc śledzić lokalne wiadomości, by wiedzieć, jacy bandyci grasują w okolicy i jakimi metodami próbują ułatwić siebie przestępcze procedery.

Ashley Hardakr to urocza 19-latka mieszkająca w Michigan w Stanach Zjednoczonych. Jak każda nastolatka, dziewczyna lubi zakupy, więc często odwiedza centra handlowe. Niestety niedawno spotkała ją przykra przygoda, która gdyby nie zimna krew dziewczyny, mogłaby się zakończyć tragedią.

Po udanych zakupach Ashley szła do swojego samochodu zaparkowanego na podziemnym parkingu. Ze względu na popołudniową porę, nie stało już tam zbyt wiele aut, więc dziewczyna już z daleka zauważyła, że jej samochód nie wygląda tak, jak go zostawiła przed wejściem na część handlową galerii. Serce zabiło jej mocniej….

Co było na aucie Ashley i dlaczego dziewczyna musiała uciekać? Odpowiedź na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : cbsnews.com, srbijadanas.com

Reply