Aby odstraszyć adoratorów od córki, podarował jej specjalną koszulkę. Myślicie, że chłopcy się wystraszą?

Posiadanie dziewczynki to dla niektórych czujnych rodziców prawdziwe wyzwanie.

Szczególnie tatusiowie martwią się o swoje malutkie księżniczki i kontrolują, kiedy wychodzą i z kim. Kiedyś przyjdzie czas, że trzeba będzie wypuścić dziecko spod skrzydeł i zmniejszyć ingerencję w jego życie, szczególnie prywatne. Nie wszyscy rodzice potrafią zrozumieć, że pociecha jest już dorosła i powinna żyć po swojemu. Pojawiają się zgrzyty i niepotrzebne kłótnie, których można by uniknąć, gdyby choć jedna strona wykazała się wyrozumiałością.

Ojcowie są bardzo zestresowani, gdy ich córeczki zaczynają interesować się płcią przeciwną. Czekają zdenerwowani, aż wrócą z randek i szczegółowo wypytują, czy chłopcy nie posunęli się o krok za daleko. Kiedyś to rodzice wybierali dzieciom partnerów, dziś jest zupełnie inaczej i pociechy same decydują, z kim będą się spotykać. Zdarza się, że ojciec lub matka nie tolerują wybranków dzieci. Wystarczy krzywo się uśmiechnąć czy założyć nieodpowiedni stój, aby nie przypaść do gustu przyszłym teściom.

Adoratorów można odstraszać a różne sposoby. Najpopularniejsze są ostrzeżenia słowne, ale nie do każdego one przemawiają. Pewien ojciec z Melbourne w Australii wymyślił bardzo oryginalny sposób, aby zachęcić „kolegów” córki do poszanowania jego dziecka. Nie zastraszał ich ani nie groził uszkodzeniem ciała. Wystarczyło, że nadrukował na koszulce dziewczynki swoje zdjęcie.

Przejdź na kolejną stronę, aby zobaczyć ten niezwykły projekt.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : facebook.com

Reply