Uroczy kociak domaga się buziaków od swojego przystojnego pana. Uwaga, to nagranie poraża słodkością

Mówi się, że koty to indywidualiści chodzący własnymi drogami, którzy w gruncie rzeczy nie przejmują się losem i uczuciami swoich właścicieli. Oczywiście spora część kotów właśnie taka jest, ale są też osobniki, które uwielbiają bliskość swoich opiekunów.

Pewien mężczyzna jest właścicielem uroczego kotka, o białej sierści i ciemnym pyszczku. Przygarnięcie futrzaka było dla chłopaka bardzo trafną decyzją, ponieważ zwierzak okazał się niezwykle przyjacielski i bardzo szybko przywiązał się do nowego właściciela i teraz nie odstępuje go niemal na krok. Ostatnio chłopakowi udało się nagrać, do jakich czułości namawia go ten wdzięczny kociak.


cat-and-kiss-p


Kotek spokojnie leży sobie w łóżku ze swoim panem i ewidentnie…. domaga się całusów! Zaczepia go łapką, próbuje odwrócić głowę i nastawia się po buziaki. Chłopak nie ma innego wyjścia i cmoka kota. Swoją drogą, trzeba kotu pogratulować gustu, bo jego pan to prawdziwy przystojniak.

Ten kot z pewnością jest wdzięczny za przygarnięcie go pod swój dach

cat-and-kiss-1


Miejmy nadzieję, że kot nie jest zbytnim zazdrośnikiem i pozwala mężczyźnie spotykać się z kobietami, które zapewne są zachwycone nie tylko jego bardzo przyjemnym wyglądem, ale przede wszystkim wrażliwością i  podejściem do zwierząt.

Słodki kociak i jeszcze słodszy właściciel

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply