Jeśli brakuje wam pozytywnych wibracji, poznajcie kota, który zawsze jest szczęśliwy

Uśmiech to potężna broń, która potrafi wybawić nas z wielu opresji lub uratować beznadziejną sytuację. Kiedy podkowa ust odwraca się do góry, to świat staje się przyjemniejszy, ale czy można uśmiechać się bezustannie? Taką niezwykłą cechę ma pewien uroczy kot.  

Niechciane zwierzęta często trafiają do schronisk, gdzie czekają na nowych właścicieli. W takiej sytuacji był pewien rudy kot. Szczęście uśmiechnęło się do futrzaka dość szybko i znalazł szczęśliwy dom. Czym urzekł osoby poszukujące zwierzaka? Szczerym uśmiechem! Ray, bo takie nadano mu imię, ma szczególny wyraz twarzy, którzy bez wątpienia można rozszyfrować jako uśmiech.


Uśmiech Ray’a jest wyjątkowy.

kotek-1


Zakochani w nim właściciele są przekonani, że to nie tylko taka mina, ale kryje się za tym prawdziwa radość, wywołana dołączeniem Ray’a do ich rodziny. Decyzja o przygarnięciu akuratnie tego kota była spontaniczna, ale jak wszyscy twierdzą, słuszna. Ray jest grzecznym zwierzątkiem, które jest wdzięczne za dobre serce, jakie okazali mu domownicy. Gesty przyjaźni kota są rozczulające,  a jego uśmiech sprawia, że nikt w domu się nie smuci.

Ray, jak każdy kot, jest szczęśliwy wygodnie się wylegując.

kotek-2


Czy Ray nie przypomina wam słynnego kota z bajki, o cudownych oczach mogących wszystko wyprosić?

kotek-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : curioctopus.it

Reply