Ten kot codziennie przychodzi na grób zmarłej właścicielki. Jego zachowanie złamie ci serce…

Sporo ludzi traktuje swoich pupili jak członków rodziny. Zapewniają im dogodne warunki do życia, dbają o nich, a gdy zachorują, natychmiast podejmują niezbędne kroki, aby im pomóc. Nie przeraża ich wysoki rachunek od weterynarza, ponieważ doskonale wiedzą, że na przyjaciołach i rodzinie się nie oszczędza.

Przez lata między zwierzęciem a właścicielem nawiązuje się silna więź. Opiekun zapewnia pupilowi opiekę, bezpieczeństwo i pożywienie a w zamian otrzymuje bezwarunkową miłość, która niekiedy jest silniejsza niż śmierć.

Internet wielokrotnie zalewały opowieści o pogrążonych w żałobie psach. Zwierzęta były tak związane z właścicielami, że po ich śmierci nie chciały odejść od trumien lub wracały na cmentarze, by czuwać przy grobach panów. Niekiedy przychodziły również do kościołów albo w miejsca, w których po raz ostatni widziały ich żywych. Podobno zachowują się tak tylko psy, gdyż to najwierniejsze zwierzęta na świecie. Okazuje się, że nie tylko one. Niektóre koty tak samo silnie przeżywają odejście opiekunów.

Przejdź na kolejną stronę, by przeczytać o pewnej wspaniałej kotce, która w żaden sposób nie może pogodzić się z utratą właścicielki. Jej zachowanie złamie ci serce.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mirror.co.uk

Reply