Ten facet wyszedł na parapet i chciał skoczyć z bloku, wtedy policjant przyniósł mu kota… Zobaczcie, co wydarzyło się później!

7 października tego roku złodziej samochodów z San Francisco wspiął się na parapet w jednym z bloków w celu popełnienia samobójstwa. Na miejsce szybko przybyli policjanci, którzy zaczęli negocjować z niedoszłym samobójcą. Stali trzy godziny i przekonywali mężczyznę, żeby zszedł na dół. Niestety ich starania nie przynosiły żadnych rezultatów.

Wokół zgromadził się tłum gapiów, wśród których była również rodzina desperata. Nagle policjant zauważył, że jeden z członków rodziny trzyma w ręku rudego kota, który należy do mężczyzny. Funkcjonariusz złapał zwierzaka i zaniósł go do negocjatorów, którzy rozmawiali z samobójcą. Kot wywołał u mężczyzny takie emocje, że grzecznie zdecydował się zejść na dół i oddać w ręce policjantów.

Mały kotek a zdolny do wielkich czynów. Ciekawe ile jego pan posiedzi za kradzież? Miejmy nadzieję, że zwierzak szybko znajdzie nowego opiekuna. Tym razem mądrzejszego…

3

2 1

Jeśli zainteresował cię ten wpis, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku! Niech i oni zobaczą tę niesamowitą akcję :). 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : www.someecards.com


Reply