Duże koty kontra papier toaletowy. Zobaczcie, ile radości futrzakowi może dostarczyć zwykła rolka papieru

Koty mają swoje słabości, a jedną z nich jest papier toaletowy. Jego rolka potrafi wciągnąć kociaka na tyle, że będzie się nią bawił dopóki całkowicie jej nie zniszczy. Ciekawe czy taką słabość wykazują również duże i drapieżne koty.

Postanowił to sprawdzić jeden z opiekunów z Big Cat Rescue.  Mężczyzna przywiesił na siatce wybiegu swoich podopiecznych papier toaletowy i czekał na ich reakcję. Jak się okazało, nie ma znaczenia czy kot jest duży czy mały, domowy czy dziki, bo papier toaletowy i tak całkowicie pochłonie jego uwagę.


koty-pas


Bawiący się kociak to słodki i pocieszny widok. Takie samo wrażenie sprawiają też dzikie koty, bo gdy da im się odpowiednią zabawkę stają się urocze, choć to tylko pozory. Drapieżniki z Big Cat Rescue, którym przywieszono na wybiegu papier bawiły się nim w ten sam sposób, co ich domowi kuzyni, choć nigdy wcześniej nie widziały rolki papieru toaletowego.

Papierowe szaleństwo

koty-1


Jak się okazuje, genów nie da się oszukać, dlatego wszystkie koty kochają kartonowe pudełka, kocimiętkę i zabawę papierem toaletowym. Nie ma znaczenia to, czy na wiszący papier toaletowy natrafi pers, dachowiec, karakal czy lampart, bo i tak zostanie on rozwinięty i poszarpany.

Te koty bawiące się papierem z pewnością was rozbawią

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply