Myślisz, że uciekła ci kreatywność? Zastosuj tych 6 trików i zobaczysz, że zaraz wróci!

Kreatywne myślenie jest teraz cechą, która jest wręcz wymagana, gdy szukasz pracy. Nikt nie da ci gotowych rozwiązań i będzie się przyglądał twoim reakcjom na przeciwności. 

Pomijając kwestie pracy, kreatywność przydaje się w życiu codziennym. Głównego składnika obiadu nie ma w sklepie? Wyskoczyły ci niespodziewane spotkania, rodzina pojawi się za pięć minut, a ty jesteś w proszku. Nad kreatywnością można też pracować i ją wspierać.

Dzięki tym trikom nie tylko zachowasz, ale też wesprzesz swoją kreatywność!1. Zapisuj swoje pomysły.

Zapisuj wszystko, co przychodzi ci na myśl odnośnie do problemu, który musisz rozwiązać. Może wszystkie pomysły nie przydadzą ci się od razu, ale gdzieś będą. Poza tym mózg lepiej zapamiętuje to, co zapisałeś własnoręcznie.

Pinkologie

1


2. Działaj i poprawiaj!

Musisz napisać tekst albo zrobić coś, do czego w danym momencie zupełnie nie masz weny. To nic! Nie czekaj na olśnienie, napisz to, co na tę chwilę potrafisz, i popracuj nad tym, inaczej utkniesz w sferze marzeń i niemocy odnalezienia innej możliwości.

Tribe Comics

2


3. Przeczekaj.

Jeśli nie potrafisz wydusić z siebie nic, żadnego pomysłu, odpuść. Zajmij się czymś innym, a to z pewnością pomoże złapać dystans i szybko wrócić do pracy.

Cary Prince Organizing

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : omgfacts.com

Reply