Ten facet jest nie tylko doskonałym ojcem, ale i mężem. Zobaczcie, jaką zabawną i wzruszającą niespodziankę przygotował dla swojej żony

Bardzo często, aby zapewnić rodzinie godne warunki życia, pracę musi podjąć zarówno ojciec, jak i matka. W takiej sytuacji byli Eric i Priscilla Bruce, rodzice uroczego Jack’a. Niestety zapracowani rodzice wiele tracą z dorastania malucha, dlatego Eric postanowił, że zrobi wszystko, by jego żona, jak najmniej straciła z wychowania synka.

Priscilla, jak wiele nowoczesnych mam, dość szybko po porodzie wróciła do pracy. Niestety pracowała w weekendy i wieczorami, dlatego musiała zostawiać synka tylko pod opieką jego ojca, tracąc możliwość wspólnego spędzania czasu z nimi. Na szczęście Eric jest nie tylko dobrym ojcem, ale również wspaniałym mężem, dlatego postanowił, że będzie nagrywać filmiki ze sobą i z synkiem w roli głównej, by mama widziała, że wszytko u nich w porządku.


Eric do obowiązków rodzicielskich podchodzi z dużą kreatywnością.

tata-1


Eric jest dość kreatywny, dlatego nie poprzestał tylko na kręceniu filmików dokumentujących dorastanie synka. Postanowił trochę je urozmaicić, wykorzystując znane cytaty w filmów czy teksty z piosenek. W rezultacie powstało bardzo zabawne nagranie, które pokazuje ważne elementy dnia dziecka, np. karmienie czy usypianie. Ojciec ponad rok nagrywał zabawne filmiki, dlatego w zmontowanym materiale widać, jak bardzo dzieci się zmieniają. Dla Priscillli nagranie było nie tylko nieocenioną pomocą w walce z tęsknotą za małym Jack’iem, ale dziś stanowi również ważną pamiątkę pierwszych miesięcy życia synka.

Już ponad 5 milionów ludzi zobaczyło zabawne nagranie ojca i syna.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : youtube.com


Reply