Narysowała na powiece kilka czarnych kropek. Wyglądało to dziwnie, lecz gdy połączyła je w całość, stwierdziłam, że to genialny pomysł!

Starannie wykonany makijaż to specjalność każdej dbającej o siebie kobiety. Nie musi być on mocny i wulgarny, lecz zawsze powinien podkreślać nasze naturalne atuty takie jak oczy, usta czy kształtne kości policzkowe.

Pięknie zaznaczone oczy to coś, co bardzo podoba się wielu kobietom. Coraz częściej decydują się na malowanie na górnych powiekach kresek eyelinerem. Są one niezwykle zadziorne i seksowne. Optycznie powiększają oczy, sprawiając, że makijaż nabiera charakteru. Nie są wymysłem ostatnich lat, ciemne kreski rysowały m.in. Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Brigitte Bardot czy Sophia Loren.

Niektóre dziewczyny boją się podjąć wyzwania z przekonania, że czynność ta wymaga wprawy i pewnej ręki. Nic podobnego! Wystarczy obejrzeć filmik poniżej, żeby się przekonać, że to wcale nie takie trudne, jak mogłoby się wydawać!


To bardzo prosta metoda, która przyda się wielu dziewczynom. Polega na łączeniu namalowanych wcześniej kropek. Pierwszą z nich rysujemy nad kanalikiem łzowy, drugą w miejscu gdzie zaczyna się tęczówka, trzecią nad źrenicą. Zobaczcie, jak robi to profesjonalistka! 

33

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply