Znana hollywoodzka aktorka dała dziennikarzowi w twarz! Zobaczcie, czym ją zdenerwował

Zarówno praca aktorki, jak i dziennikarza nie należą do najłatwiejszych. Pierwszy zawód związany jest z męczącą sławą i brakiem prywatności, zaś drugi wymaga życia na pełnych obrotach, rozległej wiedzy i obycia w świecie. Jednak w obu zawodach wpadki bywają bolesne i często, dzięki obecności kamer, wie o nich cały świat. 

Przedstawiciele powyższych profesji często muszą ze sobą współpracować: dziennikarze żyją z pisania o aktorach, zaś aktorom zależny na publikowaniu materiałów na ich temat, co zwiększa ich popularność, a zatem dochody. Są aktorzy, którzy sami uganiają się za reporterami czy paparazzi i są też tacy, którzy za wszelką cenę bronią swojej prywatności. Jednak większość filmowych gwiazd utrzymuje poprawny kontakt z mediami, ponieważ wiedzą, że jest to ich sposób na kontakt z fanami.


Dziennikarstwo to zawód, do którego trzeba mieć talent i powołanie.

aktorka-2


Kristen Bell jest jedną z najpiękniejszych amerykańskich aktorek, która osiągnęła sukces. Polskim widzom jest znana z takich obrazów jak: Veronica Mars (2014), Krzyk 4 (2011), Pewnego razu w Rzymie  (2010) czy Chłopaki też płaczą (2008). Ostatnio aktorka pojawiła się na premierze filmu „The Boss”, gdzie o chwilę rozmowy na czerwonym dywanie poprosił ją dziennikarz Kevin Donnelly, pracujący dla „The Fix”.  Niestety jego zachowanie było zgoła inne niż to, do jakiego jest przyzwyczajona aktorka i gdy Kevin przekroczył granice, szybo tego pożałował.

Ten wywiad był skazany na porażkę.

aktorka-1


Dziennikarz zachowywał się bardzo dziwnie, jakby był pijany. Podtykał aktorce mikrofon tuż pod nos i zadawał nietaktowne pytania. Kiedy złapał 35-letnia gwiazdę kina za ramię, ta nie wytrzymała i uderzyła nachalnego pismaka w twarz! Mężczyzna upadł, ale nie poddał się i próbował jeszcze dogonić aktorkę, która odeszła pełna pogardy dla tak chamskiego zachowania.

Kristen Bell zdecydowanie i szybko poradziła sobie z namolnym dziennikarzem.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply