Królowa piękności bez wahania oddała koronę! Organizatorzy zaproponowali jej coś, co uznała za odrażające

Kiedy ktoś wspomni o jakimś konkursie piękności, oczyma wyobraźni widzimy chude, wysokie dziewczyny z długimi włosami, aksamitną skórą i przyjemnymi dla oka rysami twarzy. 

Ale czy naprawdę mają to być najważniejsze cechy królowej piękności? Czy to nie charakter i intelekt byłyby kluczowe przy wyborze przyszłej miss?

10 czerwca 2017 roku w Nottingham odbył się konkurs piękności. Zwyciężyła 28-letnia Zoiey Worlds, otrzymując tytuł Miss United Continents UK 2017. Pokonała 11 pięknych finalistek i mogła reprezentować Wielką Brytanię na międzynarodowych wyborach w Ekwadorze. Koroną cieszyła się tylko kilka tygodni, gdyż organizatorzy poprosili ją o coś, na co nie chciała przystać. Śliczna Brytyjka została uznana przez nich za grubą i musiała jak najszybciej zrzucić zbędne kilogramy, aby godnie reprezentować kraj na innym kontynencie.

Należy podkreślić, że kobieta wcale nie jest gruba. Nosi ubrania w rozmiarze 10 (polski odpowiednik rozmiaru 38), jednak dyrektor konkursu stwierdził, że Zoiey musi przejść na dietę, aby do września stracić trochę ciała. Brytyjka odmówiła, uważając, że nie jest to dobry przykład dla młodych dziewczyn, które są zapatrzone w wychudzone królowe piękności paradujące na scenie. Ponadto Brytyjka cierpiała w młodości na skrajne zaburzenia odżywiania i nie chciała znowu do tego wracać.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply