Wyszła na scenę i zaczęła śpiewać, lecz gdy się odwróciła, jurorzy zrozumieli, że nie z takim talentem do nich przyszła. Z wrażenia opadły im szczęki!

Programy talent show są popularne w wielu krajach na całym świecie. Zdolni ludzie marzą, aby pokazać się szerszej publiczności a my z zapartym tchem śledzimy ich fantastyczne występy i zazdrościmy ogromnego talentu.

Ksenia Parkhatskaya jest wyjątkowo utalentowaną osobą pochodzącą z Sankt Petersburga w Rosji. Wystąpiła w ukraińskiej edycji „You Can Dance” i oczarowała zarówno sędziów, jak i widownię niesamowitym widowiskiem.


ksenia-parkhatskaya


Zaczęła od wykonania pięknej jazzowej piosenki. Już to zachwyciło jurorów, którzy byli wpatrzeni w nią jak w obrazek. Na deser zostawiła jednak najlepsze. Gdy stanęła tyłem do sędziów, dała popis swoich tanecznych umiejętności.

ksenia-parkhatskaya1


Zatańczyła amerykański taniec towarzyski z lat 20. XX wieku tzw. charleston, charakteryzujący się bardzo żywym tempem. Energia wręcz rozpierała ją na scenie.

To jest dokładnie to, czego szukamy. Wielu tancerzom tego brakuje — powiedział jeden z sędziów, oceniając jej umiejętności.

Nikt nie był zaskoczony, że Ksenia przeszła do dalszego etapu. Mocno trzymamy za nią kciuki i liczymy, że pokaże jeszcze więcej!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply