Współczesne księżniczki… całują żabę! Zobacz, jak wybrnęły z zadnia i jak je komentowały

Disney przyzwyczaił nas do stereotypowego myślenia o księżniczkach, jako kobietach, które siedzą w pięknych pałacach i swoją aktywność ograniczają do pięknego wyglądu i wydawania poleceń służbie. I oczywiście najważniejsze, uczestniczenia w balach. Współcześnie także żyją na świecie księżniczki, których życie łamie ten stereotyp.

Dziewczęta z królewskich rodzin uczą się w normalnych szkołach i nierzadko pracują w całkiem zwyczajnych zawodach. Królewskie pochodzenie tylko dokłada im obowiązków i sprawia, że muszą bardziej dbać o konwencje i swoje zachowanie.Co powie księżniczka, która stanie przed koniecznością pocałowania żaby? Czy jej królewskie pochodzenie sprawi, że żaba zamieni się w księcia? Żaba ma na imię Bruce i jest męskim, dużym osobnikiem ropuchy.

Oto księżniczka Iranu, która uważa, że bycie księżniczką to życie we współczesnym świecie i dbanie o tradycję. Nigdy nie sądziła, że pocałuje żabę. Myślała, że żaby są małe i trochę obawiała się, że Bruce skoczy na jej twarz.

księżniczki2


Ta księżniczka pochodzi z małego królestwa w Indiach, ukończyła normalną uczelnię i pracuje. Bardzo lubi zwierzęta, wiec nie będzie to dla niej problem. Pocałowanie Brucea skomentowała bardzo dosadnie!

księżniczki3


Zobacz nagranie i reakcję księżniczek na całowanie żaby. Są bardzo ciekawe. A ty chciałbyś znaleźć się na miejscu żaby czy księżniczki? :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply