Kto chce porwać dziecko? Uważnie się przyjrzyj! Porywacza zdradza aż kilka szczegółów

Jeśli masz wolną chwilę i nie wiesz co z nią zrobić, zapraszamy do zabawy.

Dziś możesz wcielić się w rolę detektywa i wskazać osobę, która zamierza popełnić przestępstwo. Poniżej widzimy piaskownicę zlokalizowaną w jakimś parku lub na placu zabaw. Siedzi w niej dziecko i bawi się zabawkami. Wokół widzimy trzy osoby, które są potencjalnymi porywaczami: ciężarną kobietę, staruszka i policjanta. Twoim zadaniem jest wskazanie postaci, która zamierza uprowadzić malucha.

Jeśli na pierwszy rzut oka nie udało ci się wskazać winowajcy, zapraszamy do analizy poszczególnych postaci. Pamiętaj, że nie chodzi o to, aby wskazać kogoś na chybił trafił, tylko żeby potrafić uzasadnić wybór. Tylko 15% odpowiada dobrze. Rozwiązanie znajdziesz na ostatniej stronie, ale zanim tam przejdziesz, postaraj się trochę pogłówkować.

1. Kobieta w ciąży

Siedzi najbliżej dziecka i uśmiecha się do niego. W jednej ręce ma kubek z napojem, a drugą trzyma na swoim brzuchu. Po jego wielkości można przypuszczać, że jest w zaawansowanej ciąży. Siedzi na ławce, gdyż może być nieco zmęczona swoim stanem. Wygląda na zadbaną i modną osobę, na co wskazują jej buty, makijaż i fryzura. Wydaje się, że jest matką dziecka, która obserwuje je przy zabawie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply