Osoby wykonujące te zawody najczęściej zdradzają partnerów. Zobacz, czy masz się czego bać!

Podobno tam, gdzie władza, media, pieniądze, polityka i show-biznes zdrady i romanse są na porządku dziennym.

Sądzi się, że najczęściej skoków w bok dopuszczają się mężczyźni. Kiedyś faktycznie tak było, jednak we współczesnych czasach, trudno przychylić się do tego stwierdzenia bowiem panie równie chętnie szukają kochanków, co panowie. Ciężko zatem jednoznacznie stwierdzić, kto zdradza częściej. Najczęściej zdrad dopuszczają się osoby mające władzę i stresującą pracę, niezależnie od tego, jakiej są płci.

Chcąc rozładować stres i doznać chwilowego uniesienia decydują się na krok w bok, który niekiedy kończy się rozwodem. Badania pokazują, że chętniej zdradzają ludzie wykształceni mieszkających w większych miastach, niż ci będący po szkole średniej, zamieszkujący wsie lub małe miejscowości. Najpopularniejsze powody zdrad to spadek atrakcyjności partnerów, rutyna w związku, nuda w łóżku, brak bliskości i potrzeba dowartościowania się.

Według sondażu internetowego przeprowadzonego przez Victorię Milan — randkowy portal specjalizujący się w romansach zwykłych i tych pozamałżeńskich, wynika, że osoby wykonujące konkretne zawody częściej niż inni oszukują swoich partnerów. Aż 65% niewiernych kobiet znalazło swoich kochanków w pracy, a prawie 85% nie polecało spania z kolegami z pracy, choć twierdziło, że romans między pracownikami jest ekscytujący, a wykonywanie obowiązków o wiele łatwiejsze.

Przejdź na kolejną stronę i zobacz listę branż, których pracownicy najczęściej zdradzają. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply