Kto rozbił ten wazon? Tylko 3% osób wybiera poprawnie i umie uzasadnić swój wybór! Winowajcę zdradza jeden szczegół

Matka faktycznie jest niewinna. Stara się tylko znaleźć sprawcę i nie ma żadnego związku ze sprawą. Wazon rozbił jeden z bliźniaków — chłopiec z literą C. Dlaczego właśnie on? Na jego winę wskazują ręce włożone w kieszenie. Kiedy dzieci kłamią, zazwyczaj chowają ręce za plecami, gdy robią to dorośli, wkładają ręce do kieszenie. Ten chłopczyk widocznie czuje się na doroślejszego, niż wygląda. Ukrycie rąk buduje barierę między rozmówcami. To ulubiony gest osób, które nie mają ochoty uczestniczyć w rozmowie bądź chcą coś ukryć. Niekiedy to reakcja obronna spowodowana stresem.

Wiele osób sądzi, że osoba z rękami w kieszeniach jest wyluzowana. Nic podobnego. Jest niepewna, podenerwowana i kompletnie niezaangażowania w sprawę. Na winę postaci z literą C wskazuje coś jeszcze. Prawa dłoń chłopca jest zaczerwieniona a kieszeń spodni wyraźnie ciemniejsza. Prawdopodobnie to krew. Możliwe, że dzieciak chciał pozbierać rozbite elementy i zranił się w prawą dłoń. Aby to ukryć, schował obie łapki do kieszeni i przyjął wyluzowaną pozycję.

Tylko 10% osób poprawnie wskazuje sprawcę, a zaledwie 3% potrafi dobrze uzasadnić wybór. Należysz do grona szczęśliwców? Jeśli tak, pochwal się tym w komentarzu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mediamag.am

Reply