Kto ukradł arbuza? Uwaga, bardzo podchwytliwa zagadka!

Zagadki, w których przydaje się logiczne myślenie, są zawsze interesujące, ponieważ dają możliwość trenowania i testowania swoich zdolności umysłowych.

Robimy to każdego dnia, rozwiązując problemy i podejmując codzienne decyzje. Czasem używamy logicznego myślenia zupełnie nieświadomie. Pewne jest, że się ono przydaje, dlatego należy je trenować, rozwiązując przeróżne zagadki i łamigłówki. Oto kolejna z nich.

Dziś musicie wskazać złodzieja. Przyjrzyjcie się dokładnie poniższej ilustracji i wskażcie osobę, która w sklepie spożywczym ukradła arbuza. Zachęcamy również do analizy postaci, która może pomóc wam wskazać na właściwą osobę.

Postać numer 1

To młoda kobieta w różowej sukience. Ma ogromną, zieloną torbę, która zapewne jest bardzo pojemna. Czy właśnie tam znajduje się arbuz? Kobieta trzyma rękę na brzuchu, jakby chciała coś ukryć.

Postać numer 2

To mężczyzna w średnim wieku. W prawej ręce trzyma sporych rozmiarów kosz lub torbę, podobnie jak kobieta z numerem 1. Charakterystyczny jest jego brzuch. Jest dość duży, a mężczyzna nie wygląda na grubego. Czy to brzuch piwny? A może ten człowiek coś ukrywa i to on jest złodziejem arbuzów?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply