Która kobieta jest mężatką? Czy sposób spożywania loda ma tu znaczenie?

Według badań naukowych opublikowanych w 2012 roku ryzyko choroby Alzheimera jest znacznie mniejsze o u osób, które regularnie angażują się w działania stymulujące umysł.

Oznacza to, że ludzie, którzy często grają w szachy i rozwiązują przeróżne zagadki oraz quizy będą dotknięci demencją dużo później lub wcale. Zatem gorąco zachęcamy wszystkich to trenowania umysłu w przeróżny sposób.

Dziś podsuwamy Wam zagadkę, która nieco rozrusza Wasze szare komórki (szczególnie mężczyznom). Wiemy, że bardzo lubicie tego typu wyzwania, dlatego czas od czasu proponujemy Wam coraz to trudniejsze. Dzisiaj chodzi o to, żeby wskazać Panią, która ma męża. Przyjrzyj się bardzo dokładnie i wnikliwie poniższej ilustracji i odpowiedz, która z tych atrakcyjnych kobiet jest mężatką?!

Analiza postaci:

Kobieta z numerem 1

Jest szatynką i jako jedyna ma związane włosy. Ubrana jest w bardzo króciutką spódniczkę, która odkrywa jej zgrabne nogi. Biała bluzka wykonana z dość elastycznego materiału podkreśla jej kształtny i dość duży biust. Kobieta zalotnie patrzy, wyciągając języczek, aby polizać loda. Liże loda w rożku. Sądząc po kolorze, jest to smak truskawkowy lub malinowy pomieszany ze śmietankowym.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply