Przypatrz się dzieciom i wskaż dziewczynkę. Twój wybór powie Ci, czym kierujesz się w życiu

Testy psychologiczne zdradzają informacje, które sami przed sobą ukrywamy.

Czasami tylko dzięki nim na wierzch wychodzą tłumione uczucia i emocje. To, co nie mogło znaleźć ujścia, zbiera się w nas latami. Przez myśl by nam nie przeszło, ile tego jest. Nie wszystkie przechowywane w podświadomości informacje są złe lub przykre. Niektóre trafiają tam, ponieważ nie jesteśmy w stanie ich przetworzyć i zapamiętać.

Mózg ludzki też ma swoje ograniczenia. Przypomina nośnik pamięci, jak pen drive, czy dysk twardy i podobnie jak one, ma swoją „pojemność”. Przechowywane w podświadomości dane są tam bezpieczne nawet przed nami samymi. Niekiedy jedynym sposobem, by do nich dotrzeć i dowiedzieć się o sobie czegoś nowego, są testy takie, jak ten.

Przygotowany test psychologiczny zdradza, jakie cechy rządzą twoim charakterem i co jest dla ciebie najważniejsze w życiu. Przyjrzyj się maluchom na zdjęciu i wskaż to, które twoim zdaniem jest dziewczynką. W dalszej części artykułu znajdziesz informacje, które odkrywa twój wybór.

Przypatrz się dzieciom i wskaż dziewczynkę. Twój wybór powie Ci, czym kierujesz się w życiu

Dziecko „A”

Jesteś racjonalistą, osobą, która trzyma się zasad (zarówno prawa, jak i tego, co dyktuje ci twoja moralność). Wysoce cenisz sobie logikę. Stosujesz praktyczne rozwiązania, które ułatwiają ci życie. Niełatwo podejmujesz życiowe decyzje, bo każdą z nich musisz wcześniej dokładnie przemyśleć. Twoje największe zalety to elastyczność i otwartość na zmiany.

Jeśli wybrałeś innego bobasa, przejdź na następną stronę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : vonvon.me, houseandfamilytips.com

Reply