Który z eliksirów daje życie wieczne? Ten wybór zdradzi twoje najgłębsze pragnienia

Wiele osób do takich zabaw podchodzi z dystansem.

Uważają, że zwykły obrazek niewiele może powiedzieć o człowieku. Twierdzą, że doskonale znają siebie — swoje emocje, odczucia, pragnienia, jednak niektóre z nich są mocno zagnieżdżone w podświadomości i potrzeba jakiegoś impulsu, który je uwolni np. obrazka, symbolu czy dźwięku. Choć poniższy test może ci się wydać mało wiarygodny, sporo osób potwierdziło jego skuteczność. Sprawdź, czy i ty będziesz należeć do tej grupy! W końcu nic nie tracisz, a możesz zyskać.

Wyobraź sobie, że ktoś podsuwa ci cztery karafki, w których znajdują się różne ciecze. W jednej z nich jest eliksir zapewniający życie wieczne. Twoim zadaniem jest wybranie jednego naczynia i wypicie z niego płynu. Masz do wyboru:

naczynie A — różowa ciecz w karafce o trójkątnym kształcie,
naczynie B — zielony płyn w podłużnej karafce,
naczynie C — pomarańczowa ciecz w okrągłej karafce,
naczynie D — niebieski płyn w prostokątnej karafce.

Tak naprawdę wszystko jest tu ważne. Zarówno kolor i ilość każdej cieczy, jak i kształt naczynia, do którego zostały wlane. Przyjrzyj się uważnie ilustracji i zdecyduj który płyn najchętniej byś wypił. Twój wybór zdradzi twoje najgłębsze pragnienia, które masz w tej chwili. Podświadomość zapewne skieruje cię na odpowiedni tor!

Przejdź na kolejną stronę i poznaj swój wynik.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply