Kupiła na eBayu jajo za 30 $. Miesiąc później do jej rodziny dołączył nowy egzotyczny członek!

Niektóre kobiety czas od czasu wpadają w szał zakupowy. Chcąc poprawić sobie humor, wybierają się do sklepów i wynagradzają kiepski dzień, kupując przeróżne rzeczy.

Najczęściej są to ubrania i buty, ale równie chętnie decydują się na kosmetyki czy biżuterię. Jeśli robi się to czas od czasu, nie ma w tym nic złego. Ważne, aby zachować umiar i zdawać sobie sprawę, że pieniądze szybko się kończą, a żyć za coś trzeba. Najszybciej i najwygodniej kupuje się w internecie.

W ciągu kilkunastu minut można stracić pół wypłaty i zamówić rzeczy, które nie do końca są nam potrzebne. Później otwieramy dostarczone przez kuriera przesyłki i dziwimy się, że jest tego aż tyle.

Kiedy Charlotte Harrison zobaczyła w serwisie eBay piękne zielone jajo, od razu zapragnęła je mieć. Poprosiła ojca, aby je kupił. Mężczyzna uległ namowom córki i po kilku dniach do ich domu w Dorset dostarczono zabezpieczoną skrzyneczkę z jajkiem w środku. 24-latka postanowiła umieścić je w specjalnym inkubatorze, w którym wcześniej z powodzeniem wykluła kurczaki.

Przejdź na kolejną stronę, by zobaczyć, co wykluło się z jajka.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply