Tej „mieszanej” parze urodziła się córka. Internauci z całego świata podziwiają jej wygląd!

Dla każdej matki jej dziecko jest najpiękniejsze.

Nawet gdyby było niespecjalnej urody i tak wychwalałaby je pod niebiosa. Nie ma co się dziwić, w końcu dzieci to cząstka nas samych i nie wyobrażamy sobie mówić o naszych potomkach źle czy krytykować ich wygląd. Czasem rodzą się dzieci wyjątkowe, które zachwycają wszystkich swoją urodą, nie tylko matkę i ojca. Takie dzieci często trafiają do reklam czy otrzymują propozycje filmowe.

https://www.instagram.com/p/B1C4ar_nf3a/

Uroda staje się ich przepustką do sukcesu. Jeśli ich kariery zostaną dobrze poprowadzone, mają szansę zostać gwiazdami w przyszłości. Niestety, rzeczywistość pokazuje, że dziecięce gwiazdy bardzo źle kończą. Wpadają w depresję, różne uzależnienia, złe towarzystwo. Przez całe życie żyją z presją sławy. Zabiera się im dzieciństwo i bardzo szybko wprowadza w dorosły świat, w którym nie zawsze się odnajdują.

https://www.instagram.com/p/ByT8WnCHFSz/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Gracz futbolu amerykańskiego Michael Bennett i jego partnerka Katie Salzano doczekali się swojego pierwszego potomka. 15 marca 2015 roku na świat przyszła ich śliczna córeczka Kaia Rose. Dziewczynka może pochwalić się niesamowitą urodą, którą odziedziczyła po rodzicach. Jej mama urodziła się w 1981 roku i ma subtelną, dziewczęcą urodę. Z kolei ojciec, jest 33-letnim Afroamerykaninem.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply