8 sposobów na to, aby wyglądać lepiej na zdjęciach bez używania Photoshopa

Chcesz szałowo wychodzić na zdjęciach bez ingerencji grafika czy konieczności obróbki fotek w Photoshopie?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, z którymi od dzisiaj będzie to bajecznie proste!1. Zadbaj o makijaż – nie przesadzaj jednak z jego ilością, ale pamiętaj – nieco pudru i dobrze dobrany podkład sprawią, że Twoja twarz będzie naturalnie rozświetlona, ale nie będzie się świecić.

ladniej-na-zdjeciach1

Źródło2. Nie bój się pokazywać swoich atutów i pozować – o ile oczywiście wiesz, jak to robić i nie przekombinować.

ladniej-na-zdjeciach2

Źródło3. Wysuń nieco głowę do przodu – podkreśli to Twoje rysy twarzy, sprawi, że ciało będzie wyglądało na szczuplejsze, poprawi wygląd szyi.

ladniej-na-zdjeciach3

Źródło4. Pozuj ze swojego lepszego profilu! Jeżeli oczywiście wiesz, czy to ten prawy, czy lewy.

ladniej-na-zdjeciach4

Źródło5. Bądź naturalna! Kiedy czujesz się zrelaksowana i pozujesz naturalnie, jesteś najpiękniejsza i najlepiej wychodzisz na zdjęciach.

ladniej-na-zdjeciach5

Źródło6. Pozuj do zdjęć w promieniach zachodzącego słońca. Takie światło sprawi, że będziesz tak samo promienna jak słońce!

ladniej-na-zdjeciach6

Źródło7. Uśmiechaj się! Nigdy nie jesteś do końca ubrana, jeżeli nie masz na ustach uśmiechu. Uśmiechnięta twarz naprawdę korzystnie wychodzi na zdjęciach.
ladniej-na-zdjeciach7

Źródło8. Rób zdjęcia PRZED imprezą, nie po! Tak jak kamera dodaje 5 kilogramów, tak alkohol dodaje 10 lat. ladniej-na-zdjeciach8

ŹródłoPodziel się tymi wskazówkami ze znajomymi. Niech i oni wychodzą pięknie na zdjęciach bez konieczności używania Photoshopa!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply