Matka z 4 dzieci miała straszny wypadek. Jej pięcioletnia córka wykazała się niezwykłą odwagą i siłą, które uratowały rodzeństwo

Niestety nikt z nas nie otrzymał na tym świecie immunitetu na długie i szczęśliwe życie i wypadki dotykają osoby, które mają wiele powodów, by żyć.

Bycie doskonałą matką nie jest fizycznie możliwe. Kiedy kobiety starają się, by dom był w idealnym porządku, dzieci miały wszystko podstawione pod nos i jeszcze do tego pracują, wpadają w koło, z którego ciężko wyjść. Zwłaszcza gdy jest się matką gromadki dzieci i ma się na głowie cały dom, a mąż pracuje jeszcze w odległym mieście czy kraju. Zdarza się zaspać czy nie zrobić wszystkiego na najwyższym poziomie.

 

 

To normalne, nie ma osoby, która by bez pomocy innych poradziła sobie ze wszystkim. Wizerunek gwiazd, które wyglądają pięknie i wdzięcznie z małym dzieckiem na rękach jest mocno wyidealizowany. Nie każdą kobietę stać na niańki i całą obsługę domu. Muszą same być kucharkami, sprzątaczkami, dietetykami, lekarzami, zaopatrzeniowcami i ochroniarzami swoich dzieci. Jednak kobiety z uśmiechem na ustach podejmują się tej roli i robią wszystko, by ich pociechy miały jak najlepiej. Dowodem tego jest przypadek Lacey Bradford, która dbała o swoje 4 córki najlepiej jak potrafiła, jednak w pewnego ranka wydarzyło się coś strasznego.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, viralnova.com

Reply