Ten kot stał się nowym ulubieńcem internautów. Sprawdźcie, co takiego robi, że rozbawił już miliony

Internet pokochał koty i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Codziennie miliony zdjęć z futrzakami jest udostępniane i komentowane, ale tylko niektórym ze sfotografowanych zwierzaków udaje się przyciągnąć uwagę tłumu na dłużej i zyskać wiernych fanów.

Najsłynniejszym kotem w internecie jest chyba Grumpy Cat, czyli kociak z wiecznie skwaszoną i niezadowoloną miną, którego można podziwiać w niezliczonej liczbie memów. Jednak konkurencja nie śpi i inne futrzaki też chcą zostać gwiazdami internetu (a raczej ich właściciele tego chcą). Wśród pretendentów do tytułu nowego kociego króla internetu jest Keys.


cat-p


Peter Mares mieszka w Kalifornii i jest właścicielem uroczego czarno-białego kota, imieniem Keys. Do tej pory  zwierzak zachowywał się normalne, ale pewnego poranka przywitał swojego pana w dziwnej pozycji, z łapami w górze, jakby własnie miała aresztować go policja. Rozbawiony Peter zrobił mu zdjęcie, ale na tym historia się nie zakończyła.

Uwaga, łapy do góry

cat (7)


Następnego dnia, gdy Kalifornijczyk wstał, spojrzał swojego kota, a ten znowu uniósł łapki w górę. Mężczyzna ponownie zrobił zdjęcie, uznając to za przypadek. Ale sytuacja zaczęła powtarzać się notorycznie.

Nagle kot upodobał sobie podnoszenie łap, czasem dodając do tego głośne miauczenie

Więcej zabawnych zdjęć Keys’a na kolejnych stronach. 

cat (11)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredpanda.com

Reply