Leanne prowadzi schronisko dla kóz i znalazła dziwny sposób na uspokojenie swojej podopiecznej Polly: przebiera ją w strój kaczki!

Każde żywe stworzenie zasługuje na szacunek i troskę ze strony człowieka.

Człowiek jest odpowiedzialny za wszystkie zwierzęta na Ziemi, zarówno za te dzikie, jak i hodowlane, gdyż to od jego działalności zależy, jak zwierzęta będą żyć w swym naturalnym środowisku oraz jak będą traktowane, gdy człowiek je oswoi i zmusi do życia w cywilizacji.

Niestety człowiek nie zawsze potrafi podołać zadaniu opieki nad zwierzęciem, o czym świadczy ilość przytulisk dla różnych zwierzaków. Prawie w każdym mieście funkcjonuje schronisko dla psów i kotów, a w największych aglomeracjach spotyka się placówki specjalizujące się w pomocy i ratowaniu określonych gatunków zwierząt np. ptaków, gadów, zwierząt drapieżnych czy kóz.

Przytulisko dla tych ostatnich zwierząt prowadzi Leanne Lauricella. Jej placówka nazywa się Goats of Anarchy i mieści się w New Jersey. Obecnie w schronisku przebywa kózka imieniem Polly, która cierpi z powodu kilku dolegliwości. By jej pomóc, Leanne wpadła na bardzo zabawny pomysł.

Więcej o kózce Polly i pomocy dla niej dowiecie się z kolejnych stron. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com, thedodo.com

Reply