Czy psy są uparte? Okazuje się, że tak. Dowodem niech będzie to nagranie, które rozbawiło już prawie 10 milionów internautów

Psy zazwyczaj uwielbiają spacery, bieganie za patykiem i harce bez smyczy. Czasem jednak zdarzają się chwile, gdy czworonogi wolą poleżeć i polenić się . Taki kłopot miał właściciel golden retrievera, który stwierdził, że w parku jest mu dobrze i nie chciał się ruszyć z miejsca.

Nie wszystkie psy są usłuchane, ale czasem zwyczajnie, tak jak ludzie, mają zły humor czy gorszy dzień i nie są skłonne do wykonywania poleceń. Właściciel powinien wtedy zachować spokój i pokazać zwierzęciu, że nie może narzucać panu i całej rodzinie swojej woli. Czasem to bardzo trudne, zwłaszcza gdy pies w swej upartości jest bardzo uroczy.


pies-pas


Czworonoga, który postanowił się zbuntować, nagrano w miejskim parku. Jego pan próbuje zachęcić go, by ruszył z nim w stronę domu, ale pies tylko leniwie przewala się po trawie. Właściciel wygląda naprawdę bardzo zabawnie, gdy próbuje go podnieść. Dopiero pokazanie kija, który ewentualnie mógłby zostać rzucony psu, sprawia, że ten łaskawie wstaje i kroczy ku właścicielowi.

Potyczka z leniwym psem rozbawia do łez

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply