Młoda dziewczyna wystawiła dziewictwo na licytację po tym, jak została oszukana przez chłopaka!

Istnieją różne sposoby radzenia sobie z rozdzierającym serce oszustwem ukochanej osoby.

Jedni zamykają się w czterech ścianach i płaczą tygodniami, drudzy rzucają się w wir życia towarzyskiego, jeszcze inni szukają pocieszenie w sieci, logując się na przeróżne serwisy randkowe. Każdy moralny sposób, aby ukoić ból, jest dobry, należy jednak pamięć, aby nie robić czegoś kosztem drugiej osoby i nie odgrywać się za swoją krzywdę na niewinnych ludziach.

23-letnia Bailey Gibson planuje sprzedać swoje dziewictwo zainteresowanym mężczyznom z całego świata. Miała czekać z pierwszym razem na noc poślubną, ale kazało się, że jej wybranek nie jest jej wart. Spotykała się z pewnym chłopakiem przez jakiś czas i jako praktykująca chrześcijanka odmawiała współżycia aż do ślubu. Mieszkali nawet razem, ale mimo bliskości, która łączyła ich codziennie, nie współżyli ze względu na przekonania Bailey.

Po odkryciu, że jej ukochany (też chrześcijanin) spał w Walentynki ze swoją byłą, popadła w głęboką rozpacz. Później szybko się otrząsnęła i wpadła na pomysł czerpania zysków ze swojego dziewictwa. Zwróciła się o pomoc do właściciela kilku domów publicznych w Nevadzie. Dennis Hof wziął ją pod swoje skrzydła i zaproponował współpracę. Jej ogłoszenie z roznegliżowanymi zdjęciami szybko pojawiło się w internecie i rozpaliło wyobraźnię wielu bogatych mężczyzn.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply