Mężczyzna fatalnie zachowywał się w restauracji, rozrzucał jedzenie i rozlewał napoje. Wtedy podszedł do niego kelner i zrobił coś, co zaskoczyło wszystkich

Zachowanie innych ludzi często może nas bulwersować, a jednak powinniśmy sobie zdawać sprawę, że nie wszystko jest tak oczywiste, jak nam się wydaje.

Łatwo wydać pobieżny osąd, gdy ktoś zachowuje się niezgodnie z normami. Kiedy idziemy do restauracji, staramy się jeść kulturalnie, zachowywać się przyzwoicie i tak, by nie przeszkadzać innym. Jednak nie każdy tak się zachowuje, a powody są tego różne. Najczęściej sądzimy, że to brak kultury osobistej danego człowieka. Nieznajomość norm zachowania, jakie obowiązują lub po prostu chamstwo.

 

Nie zawsze tak jest, często ludzie, którzy inaczej się zachowują, są chorzy. Różne problemy zdrowotne i niepełnosprawności wykluczają często ludzi z „normalnego” życia. Na szczęście zmienia się świadomość ludzi i osoby niepełnosprawne nie są już spychane na margines. Nie wstydzą się, że są inni i chcą żyć tak, jak pełnosprawne osoby. Linda Bondurant-Snow i jej syn Lee postanowili wybrać się na kolekcję do restauracji. Zwykłe wyjście okazało się przełomem dla mężczyzny.

Dlaczego? Dowiesz się na kolejnej stronie!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : lifebuzz.com, facebook.com

Reply